Sūriams

Šveicariško tipo sūriams

Dėka akių (skylių), šveicariško tipo sūriai pasižymi savo unikalia išvaizda. Populiariausi yra Emmental bei Maasdammer tipo sūriai. Šie sūriai pasižymi riešutiniu ir salstelėjusiu skoniu, didelėmis, pageidautina vienodomis, akimis. Tam didelę įtaką daro propioninės bakterijos bei papildomos mikroorganizmų kultūros. Tačiau daugiausia rezultatas priklauso nuo tinkamo ingredientų panaudojimo, žinių bei patirties. Galime pasiūlyti Jums sprendimus, kurie leis sukurti vartotojui reikiamą produktą mažesne savikaina. 

Norite padidinti sūrio gamybą, pagerinti skonį bei tekstūrą? Delvo®Cheese grupės mikroorganizmų kultūros gali pdėti tai padaryti, ypač, kada derinamos su natūraliais fermentais ar koaguliantais. Ilgesnis Pasta Filata galiojimo laikas ar tąsi sūrio struktūra? Produkcijos optimizavimas? 100 metų patirtis sūrio rinkoje padės Jums tapti laimėtoju.

Delvo®Cheese mikroorganizmų kultūros pasižymi atsparumu bakteriofagams, patikimumu gamybos ir nokinimo procese, jas lengva naudoti.

Įrodyta, kad Delvo®Tec kultūros yra atsparios mikroorganizmus naikinantiems virusams ir yra stabilios ilgą laiką. Kad būtų užtikrintas atsparumas mikroorganizmus ardantiems virusams, siūloma keletas šio raugo modifikacijų.

Unikali kultūrų serija, specialiai paruošta aromato sustiprinimui ar tekstūros keitimui sūriams ir fermentinių pieno produktų gamybai. Delvo® ADD naudojamas kartu su Delvo® TEC kultūromis, kurios leidžia keisti ir kurti savitus pieno produktus.

100 % chimozinas, ypač grynas, pagamintas iš pieno mielių kultūros Kluyveromyces lactis, užtikrina maksimalų pieno koaguliavimą ir maksimalią sūrio išeigą, užtikrina pastovų skonio ir kvapo vystymąsi sūrio nokimo metu.

 

Daugiau informacijos apie Maxiren® rasite ČIA

Pieną sutraukiantis fermentas, gaunamas iš rinktinės Rhizomucor miehei atmainos ir plačiai vartojamas sūrių gamyboje visame pasaulyje. Nuo 1972 m., Fromase® žinomas kaip patikima veršelių skrandžio šliužo fermento alternatyva, užtikrinanti aukštą sūrio kokybę.

 

Daugiau informacijos apie Fromase® ieškokite ČIA

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas