UAB "Ardita ir Ko"
Tikras partneris! Plačiau

Naujienos

2021.12.15

Ačiū „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“, kurie perkeičia ligoninės kasdienybę ir atneša šypsenas!

Artėjant Šv. Kalėdoms UAB „Ardita ir Ko“ taip pat prisideda prie džiaugsmingesnės mažųjų pacientų kasdienybės.

 

2021.11.19 DSM užbaigia Erber Group įsigijimo sandorį

Royal DSM, pasaulinė mokslu pagrįsta įmonė, vykdanti veiklą mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse, 2020 m. spalio 2 d. pranešė apie Erber Group įsigyjimą sandorio sumai siekiant 980 mln. eurų. Erber Group įsigijimas pirmą kartą buvo paskelbtas 2020 m. birželio 12 d.

DSM pranešimą skaitykite ČIA.

 

DSM Austria GmbH įkurta 2021 m., įsigijus Erber Group. Tokiu būdu DSM praplečia didesnės pridėtinės vertės specialiųjų sprendimų asortimentą. Romer Labs®, kurios specializacija yra maisto ir pašarų saugos diagnostikos sprendimai, yra Erber Group dalis.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

 

UAB „Ardita ir Ko“ taip pat praplečia savo produktų asortimentą ir tampa tiekėja Romer Labs® produktų, apimančių mikotoksinus, maisto alergenus, maisto patogenus, GMO, veterinarinių vaistų likučius, melaminą, mėsos ir kaulų miltus.

Daugiau apie produktus skaitykite ČIA.

 

2021.11.19

Didžiuojamės galėdami pranešti, kad Delvotest® FAST BT, horizontalios tėkmės spartusis kokybinis testas, skirtas aptikti β-laktamų ir tetraciklinų šeimų antibiotikų likučius per 7 minutes, yra sertifikuotas AOAC (CR:102104).

AOAC Research Institute (AOAC RI) – AOAC INTERNATIONAL padalinys – skatina ir vykdo veiklą, padedančią kurti, tobulinti ir patvirtinti patentuotus testavimo metodus. Tokiu būdu AOAC RI apsaugo vartotojus, kad jie pasirinktų patikimus testavimo produktus. Daugiau informacijos rasite ČIA.

AOAC sertifikavimas reiškia, kad:

-sertifikuotas produktas veikia taip, kaip deklaruoja gamintojas;

-garantuoja klientui, kad išorės subjektas įvertino produktą pagal nustatytus standartus, garantuodamas tikslumą ir patikimumą;

-suteikia konkurencinį pranašumą, palyginti su testais, kurie nėra sertifikuoti.

  

2021.10.15

Nuo 2021 metų UAB „Ardita ir Ko“ tampa tik atsinaujinančios elektros energijos gamintojas ir vartotojas!

 2021.07.26

Kviečiame apsilankyti mūsų remiamame renginyje: Operos-triptiko, NERINGA (Jūra, Kopos, Pušys) XXIII-ame tarptautiniame kamerinės muzikos festivalyje „Kuršių nerija 2021“.

Skirta Lietuvos kultūros sostinės programai „Neringa – kultūros sala“. Renginys vyks š. m. rugpjūčio 14 d. šeštadienį, 20.30 val. Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje (PREMJERA).

Daugiau informacijos rasite čia.

 

2020.11.24 

DSM sustiprina laktazės asortimentą, pristatydama naują, ypač efektyvų fermentą, skirtą tradiciniams ir ekologiškiems pieno produktams be laktozės

Royal DSM, pasaulinė mokslu pagrįsta įmonė, veikianti mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse, praneša apie naująjį Maxilact® Super laktazės fermentą.

Maxilact® Super dėka pieno produktų gamintojai gali sukurti produktus, kurie yra aukštos kokybės, švaraus skonio, be laktozės ir su mažesniu cukraus kiekiu, taip pat šis produktas padeda sumažinti hidrolizės laiką iki 33% ir pasiekti optimalų gamybos efektyvumą. Be to, Maxilact® Super tinka visiems pieno produktams – nuo tradicinių iki ekologiškų ir Verband Lebensmittel Ohne Gentechnik (VLOG). Autentiškumas, sveikatai palankus produktas, puikios skoninės savybės – tai, ko tikisi vartotojai, o pieno produktų be laktozės gamintojai gali tai suteikti, naudojant naująjį fermentą ir tuo pačiu nepadidindami gamybos proceso sudėtingumo.

Nuoroda į straipsnį

Maxilact® Super lankstinukas

 

2020.10.28

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad UAB „Ardita ir Ko“ verslo dienraščio „Verslo žinios“ vykdomame projekte „Gazelė 2020“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augusių Lietuvos įmonių, įteiktas „Gazelė 2020“ sertifikatas.

2020.10.02 Padidinkite mocarela (it. Mozzarella) išeigą iki 1,3%

Didėjanti mocarela paklausa ir vartojimas lemia, kad sūrių gamintojai ieško būdų, kaip kuo greičiau ir efektyviau pagaminti ir suteikti mocarelos sūriui norimą išvaizdą. DSM sūrio ekspertai pasiūlė sprendimą – naujos rūšies mikroorganizmų kultūras Delvo®Cheese CP-500, skirtas mocarelos sūrio gamybai.

 

Privalumai? Pirmiausia, naudodami Delvo®Cheese CP-500, sūrių gamintojai iš tų pačių žaliavų gali gauti iki 1,3% didesnę mocarelos sūrio išeigą! Ji yra pasiekiama, nes sūryje yra išlaikomas didesnis drėgmės kiekis.

Tačiau padidėjusi gamybos išeiga nėra vienintelis privalumas! Delvo®Cheese CP-500 ir fermentacijos būdu gauto koagulianto chimozino Maxiren®XDS derinys taip pat lemia geresnę tekstūrą ir puikias sūrio pjaustymo galimybes galiojimo termino metu.

Delvo®Cheese CP-500 – kad picas būtų valgyti dar smagiau! Vartotojai tikrai pastebės pagerėjusias sūrio tempimosi ir lydymosi savybes, labiau sviestinį skonį ir tai, kad sūris mažiau įgauna rudą atspalvį.

 

Ar norėtumėt gauti daugiau iš gaminamo mocarelos sūrio? Ir tuo pačiu pagerinti picų valgymo patirtį? Mes mielai Jums padėsime!

Daugiau informacijos rasite ČIA.

 

2020.07.22 DSM ir CSK tęsia tvirtą pajėgų apjungimą, siekiant kuo geriau patenkinti pieno pramonės klientų poreikius

Sužinokite daugiau apie siūlomus technologinius sprendimus iš CSK asortimento.

 

2020.05.04 Prisidedame prie pandemijos stabdymo

UAB „ARDITA IR KO“ taip pat prisideda prie pandemijos stabdymo, skirdama paramą VŠĮ „Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Vaikų ligų klinikos“ medikams. Jiems buvo įteikti: respiratoriai KN95, vienkartinės chirurginės kaukės, apsauginiai akiniai, vienkartinės medicininės kepurės, apsauginiai kostiumai, vienkartinės pirštinės, bachilai.

 

Taip pat remiame gydytojus prisidėdami prie akcijos „Menas be karūnos“ ir skirdami lėšų fondams Laikykitės medikai!“ ir „Sužydėjusi viltis (angl. „Blossom of Hope 2020“).

2020.01.14 Royal DSM užbaigia Royal Dutch CSK įsigijimą ir tvirtai apjungia pajėgas, siekiant kuo geriau patenkinti pieno pramonės poreikius

Džiaugiamės jau galėdami Jums pranešti, kad DSM baigė Koninklijke CSK Food Enrichment C.V., specializuotų produktų ir technologinių sprendimų tiekėjo pieno pramonei, įsigijimą. Su šia investicija mes sustipriname savo asortimentą, skirtą pieno pramonei, ir gebėjimą visame pasaulyje patenkinti pieno pramonės poreikius. Mūsų abipusė aistra pieno pramonei, kvalifikuoti ir atsidavę darbuotojai, siūlomi produktų ir sprendimų paketai puikiai dera kartu.

Šis sandoris taip pat yra DSM įsipareigojimo pieno pramonei patvirtinimas, vykdant veiklą mitybos ir sveikatinimo versle. Pastebime, kad šiuo metu pieno produktų poreikiai nuolat keičiasi, todėl ir toliau investuojama į tai, kad pieno pramonė galėtų patenkinti vartotojų poreikius. Mūsų nuolatinis tikslas yra padėti plėtoti Jūsų verslą. O CSK bendrovės įsigijimas labai sustiprins galimybes tai padaryti.

Jau pradėjome ruoštis visiškai integracijai. Kol kas, gerbiamas mūsų Kliente, niekas nesikeis, nei tai, kokia tvarka dirbate su DSM ar su CSK, nei produktų asortimento pasiūlymai.

 

DSM pranešimą skaitykite ČIA.

 

2019.12.30 Royal DSM užbaigia Royal CSK įsigijimo sandorį

Royal DSM, pasaulinė mokslu pagrįsta įmonė, vykdanti veiklą mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse, praneša apie 100 proc. Koninklijke CSK Food Enrichment C.V. („CSK“), produktų ir technologinių sprendimų pieno pramonei bendrovės, akcijų paketo įsigijimo už maždaug 150 mln. eurų sumą sandorio pabaigą. CSK įsigijimas pirmą kartą buvo paskelbtas lapkričio 18 d.

DSM pieno pramonės šakos ir CSK verslas – puikiai vienas kitą papildantis derinys, kuris labai sustiprina DSM galimybes patenkinti pieno pramonės poreikius visame pasaulyje ir suteikia įmonei dar daugiau galimybių spręsti technologinius klausimus sparčiai augančioje ir paklausioje mikroorganizmų kultūrų, skirtų pieno pramonei, rinkoje.

 

DSM - Bright Science. Brighter LivingTM

Royal DSM yra pasaulinė, tikslo siekianti, mokslu pagrįsta kompanija, vykdanti veiklas mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse. DSM tikslas yra sukurti šviesesnį gyvenimą visiems. DSM, sukurdama produktus ir siūlydama sprendimus, sprendžia kai kuriuos didžiausius pasaulio iššūkius, tuo pat metu kurdama ekonominę, aplinkosauginę ir socialinę vertę visoms suinteresuotoms šalims – klientams, darbuotojams, akcininkams ir bendrai plačiajai visuomenei. DSM pristato inovatyvius sprendimus, susijusius su žmonių ir gyvūnų mityba, asmens priežiūra ir aromatų ingredientais, medicininiais prietaisais, ekologiškais produktais bei naujo mobilumo galimybėmis ir susisiekimo klausimais. DSM ir susijusių kompanijų metiniai grynieji pardavimai siekia apie 10 milijardų eurų, dirba apie 23 000 darbuotojų. Įmonė buvo įkurta 1902 m. ir yra įtraukta į Euronext Amsterdam sąrašą. Daugiau informacijos galite rasti www.dsm.com.

 

DSM pranešimą skaitykite ČIA.

 

2019.12.06

UAB „Ardita ir Ko“ suteiktas stabilios įmonės sertifikatas CrefoCertSTABILUS Gold!

Tai oficialus patvirtinimas*, kad įmonė nenutrūkstamai jau daugiau nei penkerius metus išlaiko aukšto stabilumo parametrus bei yra geros ekonominės būklės. Lietuvoje priskaičiuojama mažiau nei 0.3 proc. tokių įmonių!

 

* UAB Creditreform Lietuva naudoja patikimą Vokietijos susivienijimo Verband der Vereine Creditreform, įkurto 1879 m., įmonių vertinimo metodiką.

 

2019.06.04

Delvotest® Fast BT – vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas nustatyti β-laktamų ir tetraciklinų grupės antibiotikų likučius žaliaviniame piene – papildo naują Delvotest® Fast asortimentą, tampa naujausiu DSM produktu, papildančiu įmonės Delvotest® portfelį, rinkoje atpažįstamą kaip mikrobiologinių testų auksinį standartą. Naudojant Delvotest® Fast BT taip pat siūlomas patikimas kokybinis testo rezultatų vertinimas Delvotest® Fast Go Max skaitytuve.

 

2018.03.28

Delvo Cheese SW-250 - naujas požiūris į šveicarišką surį

DSM Food Specialties mokslininkai daug ir sunkiai dirbo tam, kad sukurtų mikroorganzimų kultūras šveicariško tipo sūriams gaminti, kurios ne tik suteikia sūriui patrauklią išvaizdą, pailgina tinkamumo vartoti terminą, bet ir patenkina vartotojus skoninėmis savybėmis. Greitas rūgštėjimas aukštoje temperatūroje esant mažai dozuotei sumažina nokinimo laiką bei užtikrina greitesnę, ekonomiškesnę gamybą. Daugiau informacijos skaitykite ČIA
 
2017.11.23
DSM’o Delvo Cheese CT-Light nominuotas FIE (Food Ingredients) Inovacijų apdovanojimui 2017
DSM’o Delvo Cheese CT-Light leidžia sūrio gamintojams sukurti kontinentinio tipo sūri iš lieso pieno tokios pačios tekstūros ir skonio, kokios vartotojai tikisi iš riebaus produkto. Sūrio gamybos procese  mikroorganizmų kultūros riebalus pakeičia vandeniu, be jokio neigiamo poveikio fizinėms ir jutiminėms savybėms. Naudojant DelvoCheese CT-Light, riebumas gali būti sumažinamas 30 procentų ar daugiau, kartu sumažėja ir kalorijų kiekis. Tai padaroma be jokių priedų ir stabilizatorių. Šis sprendimas leidžia sūrio gamintojams patenkinti vartotojų poreikius sukuriant sveikesnį produktą, kurio skonis kaip įprasto riebaus sūrio, bet daug mažiau riebalų ir kalorijų.
Delvo Cheese CT-Light gali būti taikomas įvairių sūrių gamyboje. Pirminis taikymo sgementas - pusiau kieti sūriai, tokie kaip Manchego, Gouda, Tilsiter, Maasdam, Edam, Havarti, ir Prato.
 
2017.09.11
 
Dėkojame visiems mūsų stendą aplankiusiems parodoje Riga Food 2017, kuri vyko rugsėjo 6-9 dienomis, Kipsala International Exhibition Centre, Kipsalas iela 8, Ryga LV-1048, Latvijoje. 

 
 
2017.07.07
 
Naujausi antibiotikų likučių piene nustatymo rezulatai DSM Food Specialties’ Delvotest® T buvo patvirtinti nepriklausomos Suomijos maisto saugos instituto Evira laboratorijos ataskaitoje. Remiantis išsamiais Evira mikrobiologiniais tyrimais, ataskaitoje patvirtinama, kad Delvotest® T yra patikimas ir lengvai naudojamas norint nustatyti antibiotikų likučius piene. Atlikti tyrimai pieno grandinėje padeda apsaugoti vartotojų sveikatą ir padeda pieno gamintojams užtikrinti kokybę bei mažinti atliekų kiekį.
Delvotest T yra plataus spektro testas, nustatantis daugiausiai skirtingų antibiotikų likučių pagal Europos didžiausią leistiną likučių kiekį (MRL- Maximus Residue Levels) piene bei turintis ypatingą jautrumą tetraciklinams. Evira laboratorijoje buvo tirta, ar naudojant Delvotest T aptinkami antibiotikų likučiai nurodyti MRL bei patvirtinti originalioje validacijoje. Išvadose teigiama, kad Delvotest T yra veiksminga priemonė antibiotikų likučių nustatymui, skirta ūkininkams, pieno įmonėms ir laboratorijoms. 
 
2017.06.12
 
Mes didžiuojamės galėdami Jums pranešti, kad Van Hall Larenstein universiteto pieno gamybos technologijų profesorius Peter de Jong,  ištyrė ir paskelbė išsamų straipsnį apie DSM Food Specialties MAXIREN XDS poveikį Continental sūrių gamyboje. 
Buvo atlikti nepriklausomi tyrimai (be jokios DSM įtakos) ir išspausdintas straipsnis gegužės mėnesį Tarptautiniame pienininkystės žurnale (International Dairy Magazine (IDM)). Pagrindinis dėmesys buvo skirtas ekologiškumo matui, t.y. poveikiui aplinkai ir jo sumažinimui sūryje, naudojant Maxiren XDS, jų žodžiais tariant:
Naujo šliužo fermento naudojimas [MAXIREN XDS] padės sumažinti poveikį aplinkai beveik 12%. Pieno įmonės išsikėlė sau tikslus iki 2020 metų 20% sumažinti anglies pėdsakus pieno gamybos procesuose. Šio naujo šliužo fermento naudojimas jau padėjo pasiekti didelę dalį iškeltų tikslų sūrio gamyboje.
Tai yra svarbi žinutė apie suteikiamą Maxiren XDS naudą esamiems ir būsimiems klientams be kurios dar profesorius Peter de Jong nustatė, kad:
  • Su XDS sumažinamas drėgmės lygio svyravimas, standartinis drėgmės nuokrypis sumažinamas 16% ir su tuo susijusi galimybė ženkliai padidinti išeigą.
  • 15% sumažinami pjovimo nuostoliai sūrį pjaustant arba smulkinant.
 
2017.04.27
 
"Royal DSM", pasaulinė mokslo pagrindu veikianti sveikatos, mitybos, ir medžiagų įmonė atidarė naują biotechnologijų centrą  Delfte, Olandijoje. Tikimasi paspartinti biotechnologijos mokslinius tyrimus ir atverti naujas maisto ir mitybos, pašarų, kuro, vaistų, bioproduktų kūrimo galimybes.
Naujas biotechnologijų centras - tai dar vienas plėtros žingsnis Delfte, kur taip pat yra įsikūrusi DSM Food Specialties centrinė būstinė. DSM išsiplėtė per metus - pastatė didžiulį pastatą, šiuolaikišką maisto ir jo pritaikymo centrą. DSM taip pat investavo kartu su kitais pramonės atstovais į biofermentacijos pilotinius įrengimus Delfte.
Delftas yra svarbi vieta pramonės gaminių, tokių kaip antibiotikų tarpiniai produktai, mielių ekstraktai ar kvapiosios medžiagos, skaičiumi.
DSM pranešimą skaitykite ČIA 
 
2017.03.09
 
DSM Food Specialties išplėtė savo gaminių asortimentą ir pasiūlė vartotojams veiksmingas apsaugines kultūras, kurios ilgina galiojimo laiką tokių pieno produktų kaip jogurtas, grietinė, šviežias sūris. Efektyviai kovodamos su mielių ir pelėsių augimu Delvo®Guard kultūros leidžia gamintojui produktus ženklinti "švarios etiketės" (clean label) ženklu bei sumažinti pieno nuostolius ir padidinti pelno augimą.
Daugiau informacijos skaitykite DSM pranešime spaudai - SPAUSTI ČIA
 
2017.02.10
 
UAB „Ardita ir Ko“ dalyvavo didžiausiame sparčiausiai augusiųjų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų susitikime „Metų Gazelė 2016“. Jau tryliktus metus iš eilės vystomas smulkiojo ir vidutinio verslo projektas „Gazelė“ suburia Lietuvos verslininkus ir kviečia dalintis patirtimi, pasiekimais bei patirtais iššūkiais.
UAB „Ardita ir Ko“ buvo nominuota kaip viena iš sparčiausiai augusių įmonių 2012-2015 metais, įteiktas  „Gazelė 2016“ sertifikatas. Kasdienis darbas su klientais, jų poreikių analizė, produktų krepšelio intensyvus vystymas, pastangos gerinti vykdomą veiklą, leido UAB "Ardita ir Ko" įmonei atsidurti sparčiausiai augusių įmonių sąraše. Jau daugiau nei dvidešimt metų vystoma kryptinga veikla, aukštas profesionalumas ir savo srities išmanymas bei tikslingas valdymas yra UAB "Ardita ir Ko" kasdieną lydintys ir sėkmę lemiantys veiksniai, užtikrinantys pastovių klientų ratą, naujų atsiradimą bei pelno garbingą „Gazelė 2016“ sertifikatą.   
 
2016.11.06
 
DSM Food Specialties pristato naujas sausai užšaldytas kultūras, skirtas termostatiniam jogurtui (set yogurt). Šios kultūros suteikia galimybę pagaminti daugiau skirtingos tekstūros ir skonio termostatinių jogurto, be to išsiskiria mažiau išrūgų per visą galiojimo laiką. Kadangi naujos sausai užšaldytos kultūros gali būti transportuojamos aplinkos temperatūroje, taip taupoma energija ir suteikia daugiau platinimo galimybių.
Daugiau apie tai skaitykite DSM Food Specialties pranešime - SPAUSKITE ČIA
 
2016.10.18
 
DSM Food Specialties išplėtė savo asortimentą sukurdami naują raugą - Delvo Cheese CT-Taste, kuriuo nokinimo laikas tokių sūrių kaip Manchego, Gouda ar Edam sumažėja perpus išlaikant puikų skonį, tekstūrą ir galiojimo laiką. Pagal DSM vidinius duomenis įprastą kontinentinio sūrio 4 savaičių nokinimo laiką sumažinus iki 2 savaičių, gamybos sąnaudos sumažėja iki 200 tūkst. eurų, gaminant 1 mln. kg.
Delvo Cheese CT- Taste atveria pieno pramonės įmonėms naujas galimybes. Daugiau SKAITYKITE ČIA.
 
2016.07.14
 
Siekdami patenkinti vartotojų poreikius dėl sveikesnio sūrio, DSM Food Specialties išplėtė savo gaminių portfelį pasiūlydami naują sprendimą Kontinentinio sūrio gamybai. Delvo®Cheese CT - Light pagerina neriebaus sūrio skonį ir tekstūrą, suteikdami riebaus produkto įspūdį tik su mažiau kalorijų. Kontinentiniai sūriai tokie kaip Manchego, Gouda ir Edam kiekvienas turi specifinį skonio profilį ir naudingi maistinėmis medžiagomis - baltymais, kalciu, vitaminais A ir B12, bet tuo pačiu juose yra ir daug riebalų. Iššūkis gamintojui norint sumažinti riebumą, nes vartotojai nenori jokių skonio ir tekstūros savybių pasikeitimo.
DSM Food Specialities tai pavyko - jų pranešimą spaudai SKAITYKITE ČIA
 
2016.03.15 
 
DSM atveria naujas galimybes natūraliai nokintų sūrių rinkoje - priklausomai nuo sūrio tipo, naudojant Pack Age nokinimo maišelius galiojimo laikas gali būti ilgesnis 3-6 savaitėmis.
DSM Food Specialties pranešimas spaudai - SPAUSKITE ČIA
 
2016.01.26
 
 
DSM Food Specialties praneša sėkmingai patvirtinę, jog antibiotikų nustatymo testu Delvotest®T aptinkama iki 27 rūšių antibiotikų likučių žaliame karvės piene ir pieno sudedamose dalyse, tokiose kaip pieno milteliai.
Tyrimus atliko du nepriklausomi tyrėjai Azijoje ir Europoje laikantis Europos Bendrijos referencinių laboratorijos gairių. Vertinama buvo pagal penkis kriterijus ir ataskaitoje teigiama, kad testą lengva naudoti, jis patikimas, ekonomiškas, tikslus. 
DSM Food Specialties pranešimas spaudai - SPAUSKITE ČIA
 
2015.07.20
 
Š. m. rugsėjį Vilniuje vyks IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas 2015, pritrauksiantis iki 1000 svečių. Organizatoriai planuoja, kad šis beveik savaitę truksiantis pasaulio pienininkų suvažiavimas bus vienas didžiausių verslo renginių Lietuvos istorijoje. IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas vyks 2015 m. rugsėjo 21-24 d. Šiame kongrese dalyvaus ir UAB "Ardita ir ko" bei DSM Food Specialties. Daugiau informacijos galite rasti: http://idfwds2015.com/lt/

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas