Delvo®Cid - NATAMICINAS

Delvo®Cid - NATAMICINAS

Tai bakteriocidas, kurio aktyvus komponentas - natamicinas. Praktika įrodė, kad Delvo®Cid yra idealus sprendimas, siekiant apsaugoti maistą nuo pelėsių, mielių augimo. Tai produktas, kuris naudingas ne tik dėl to, kad apsaugo nuo pelėsių ir mielių augimo, bet jo reikia labai mažomis dozėmis. Tirpalas yra bespalvis, bekvapis ir beskonis. Jis puikiai tinka sūriams, rauginto pieno produktams, mėsai, kepiniams ir gėrimams. Delvo®Cid neveikia bakterijų ir todėl netrukdo natūralaus nokimo proceso sūryje, žaliame kumpyje ir sausose dešrose.

Naudingas, nes:

  • Sunaikina visus žinomus pelėsius ir mieles.
  • Nekeičia galutinio produkto skonio ir netrukdo natūraliam nokimui.
  • Stabilus esant įvairiam pH (4-9) ir reikia labai mažos dozės.
  • Net naudojant labai mažomis koncentracijomis, produktai išlieka nepadengti pelėsių ir mielių ilgą laiko tarpą.
  • Lengva naudoti ir pritaikyti gamybos procese.
  • Paskelbtas saugiu nepriklausomų maisto saugos institucijų, įskaitant ir Europos maisto saugumo tarnybą.
  • Nedidina išlaidų, priešingai - taupo lėšas: nereikia valyti, negenda ir neutilizuojami produktai, nesiskundžia klientai.
  • Išlieka ant paviršiaus ir nesiskverbia į produkto vidų, pagerina išvaizdą - produktai atrodo švarūs.

 

 

Daugiau informacijos rasite čia - Delvo®Cid LANKSTINUKAS

Sūriai su pelėsiais ar mielėmis ant paviršiaus paprastai nėra labai priimtini vartotojui, ir dėl šios priežasties sūrių gamintojai stengiasi vengti bet kokio pelėsių ar mielių augimo diegdami pačius geriausius gamybos metodus. Tačiau laikymui ir nokinimui būtinos sąlygos yra idealios daugumai pelėsių ir mielių augti ant maistingo sūrių paviršiaus, ir net viena pelėsių spora gali paversti sūri visiškai supelijusiu. Mechaninis pelėsių pašalinimas nėra idealus, kadangi augimo metu pelėsiai gamina ant paviršiaus mycelial siūlus, kurie įsiskverbia giliai į sūrį ir išsisklaido viduje. Šie mycelial siūlai sūrio viduje gamina įvairių rūšių metabolitus, iš kurių kai kurie yra labai toksiški ir gali kelti pavojų vartotojų sveikatai. paviršinis matomų pelėsių pašalinimas nepaveikia metabolitų sūrio viduje, ir todėl neduoda jokių saugumo garantijų vartotojui. Dėl šios priežasties pelėsių ir mielių augimas turi būti sustabdomas maistiniu konservantu. Delvo®Cid yra aktyvus prieš visus pelėsius ir mieles net naudojant ypatingai mažomis koncentracijomis. Jis neturi baktericidinio aktyvumo, todėl sūrio nokimas nepaveikiamas, ir dar daugiau - nepažeidžiamas bakteriologinis paviršiaus augimas, kuris būtinas kai kuriems sūriams. Delvo®Cid neįsiskverbia į sūrio vidų, dėl šios priežasties bei dėl didelio aktyvumo, yra labai ekonomiškas ir efektyvus naudoti.

Pailginkite rauginto pieno produktų galiojimo laiką - lengviau pasakyti, negu padaryti... Mes galime padėti Jums, pasiūlydami puikų produktą, kuris apsaugos nuo pelėsių, mielių bakterijų augimo. 

Nesvarbu, kokio tipo bus gaminys - grietinė, jogurtas ar įvairūs rauginto pieno desertai - Delvo®Cid padės apsaugoti, nekeisdamas skonio, kvapo ir nepriklausomai kokio klimato juostoje Jūs esate.  

Delvocid - tai skystos arba miltelių konsistencijos produktas, kurį lengva naudoti bei yra stabilus plačiame pH diapazone (4-9). Nekeičia nokinamų produktų skonio. Naudodami Delvo®Cid pailginsite mėsos produktų galiojimo laiką, apsaugosite nuo mielių ir pelėsių augimo, sumažinsite išlaidas, kurias patiriate naikindami nekokybišką produkciją.

 

Didžiulis iššūkis gamintojams apsaugoti daug drėgmės turinčius ir trumpai galiojančius kepinius nuo pelėsių ir mielių atsiradimo. Mūsų siūlomas Delvo®Cid padės pailginti galiojimo laiką dienomis ar net savaitėmis. Šis produktas purškiamas ant kepinio, tačiau jis yra bekvapis, bespalvis ir beskonis, nekeičiantis kepinio savybių.
Delvo®Cid puikus pasirinkimas gėrimų gamintojams vietoje tokių konservantų kaip sorbatas ar benzoatas. Tai natūralus, nepaliekantis metalo skonio produktas, kurio reikia labai mažomis dozėmis, dėl to sumažėja išlaidos, o vartotojai lieka patenkinti gėrimų kokybe. Delvo®Cid gali būti naudojamas tiek alkoholiniams, tiek gaiviesiems gėrimams ar sultims.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas