Sūriams

Cheddar tipo sūriams

Nepakartojamo skonio ir ilgo galiojimo laiko šis sūris yra turbūt pats populiariausias pasaulyje. Nuo jauno iki brandinto, šimtų rūšių įvairovės, bei pagal šalis kintamo skonio, juo mėgaujamasi  visame pasaulyje. Cheddar tipo sūris paprastai vartojamas trumpo nokinimo arba kaip žaliavinis pagrindas lydytam sūriui. Mažinant sąnaudas, spartinant procesą bei atrandant įvairias skonines savybes galime sukurti unikalų produtką.                  

Norite padidinti sūrio gamybą, pagerinti skonį bei tekstūrą? Delvo®Cheese grupės mikroorganizmų kultūros gali padėti tai padaryti, ypač kai yra derinamos su natūraliais fermentais ar koaguliantais. Produkcijos optimizavimas? 100 metų patirtis sūrio rinkoje padės Jums tapti laimėtoju.

Delvo®Cheese mikroorganizmų kultūros pasižymi atsparumu bakteriofagams, patikimumu gamybos ir nokinimo procese, jas lengva naudoti.

Įrodyta, kad Delvo®Tec kultūros yra atsparios mikroorganizmus naikinantiems virusams ir yra stabilios ilgą laiką. Kad būtų užtikrintas atsparumas mikroorganizmus ardantiems virusams, siūloma keletas šio raugo modifikacijų.

Unikali kultūrų serija, specialiai paruošta aromato sustiprinimui ar tekstūros keitimui sūriams ir fermentinių pieno produktų gamybai. Delvo® ADD naudojamas kartu su Delvo® TEC kultūromis, kurios leidžia keisti ir kurti savitus pieno produktus.

100 % chimozinas, ypač grynas, pagamintas iš pieno mielių kultūros Kluyveromyces lactis, užtikrina maksimalų pieno koaguliavimą ir maksimalią sūrio išeigą, užtikrina pastovų skonio ir kvapo vystymąsi sūrio nokimo metu.

 

Daugiau informacijos apie Maxiren® rasite ČIA

Pieną sutraukiantis fermentas, gaunamas iš rinktinės Rhizomucor miehei atmainos ir plačiai vartojamas sūrių gamyboje visame pasaulyje. Nuo 1972 m., Fromase® žinomas kaip patikima veršelių skrandžio šliužo fermento alternatyva, užtikrinanti aukštą sūrio kokybę.

 

Daugiau informacijos apie Fromase® ieškokite ČIA

 

Accelerzyme® išgrynintas, sūrio nokimą skatinantis fermentas, išgautas iš atrinktų Aspergillus niger, žinomos kaip karboksipeptidazė, nuo baltymų bei peptidų atskiriantis C-galines aminorūgštis.

 

Apie Accelerzyme® daugiau informacijos rasite ČIA 

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas