Pieno pramonės įmonėms

Pieno pramonės įmonėms

Labai svarbu, kad kiekvienas pieno lašas atitiktų griežtus kokybės standartus. Tai užtikrinti pramonės įmonėje yra sudėtinga, tačiau Delvotest® gali Jums padėti. Naudojant šiuos testus sumažėja išlaidos už gamybos prastovas, kai pienas užterštas, už atliekų tvarkymą ar papildomų tyrimų atlikimą.
 
Daugiau informacijos apie Delvotest® testus - LANKSTINUKAS

 

 

Delvotest® Fast Q

Tai inovatyvus, vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas β-laktamų, tetraciklinų, sulfonamidų, chinolonų likučiams nustatyti per kelias minutes žaliaviniame karvių piene.

 

Delvotest® Fast BT

Tai inovatyvus, vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas β-laktamų ir tetraciklinų likučiams nustatyti per kelias minutes žaliaviniame karvių, ožkų ir avių piene.

 

Delvotest® Fast Q ir Delvotest® Fast BT – pagrįsti greitine imunochromotografija kokybiškai aptikti antibiotikų likučius žaliaviniame piene. Naudojant šiuos testus, siūlomas patikimas instrumentinis testo rezultatų vertinimas Delvotest® Fast Go Max skaitytuvu, kuris suteikia kokybišką ir patikimą įvertinimą, leidžia dalintis rezultatais realiuoju laiku ir užtikrina visišką atsekamumą.

 

Delvotest® SP NT yra pamatinė mikrobiologinė testavimo sistema, skirta aptikti piene ir pieno produktuose esančias antibakterines, inhibitorines medžiagas. Testas sertifikuotas AOAC.
Tai ilgasis tyrimo metodas - jo trukmė apie 2,5 val.
 

 

 

Delvotest® T yra plataus spektro antibakterinių medžiagų likučių piene ar pieno produktuose nustatymo testas, turintis aukštą jautrumą tetraciklinų grupei. Testas sertifikuotas AFNOR. Jis patikimas, ekonomiškas, lengva naudoti. Tyrimo trukmė apie 3 val ir 15 min.  

 

 

 

Delvotest® Fast Start III Incubator – šildytuvas su integruoto termometro ir laikmačio funkcijomis,  sukurtas sparčiųjų Delvotest® Fast BT ir Delvotest® Fast Q testų kasetėms šildyti.

Delvotest® Fast Go Max – tai skaitytuvas, specialiai sukurtas darbui su Delvotest® Fast BT ir Delvotest® Fast Q kasetiniais testais antibiotinių medžiagų likučiams piene aptikti bei suteikia kokybišką ir patikimą įvertinimą, užtikrina atsekamumą, nes duomenys yra automatiškai išsaugomi įrenginyje.

Delvotest® Incubator - šildytuvas, naudojamas pamatinių Delvotest® T / Delvotest® SP NT kiuvečių šildymui. Lengva naudoti pagal iš anksto nustatytą programą.

Delvotest® Plokštelių Inkubatorius - šildytuvas, naudojamas pamatinių Delvotest T Plates / Delvotest SP-NT Plates šildymui.

Delvo® Scan buvo sukurtas tam, kad Delvotest® testo rezultatus būtų galima įvertinti, dokumentuoti be žmogaus įsikišimo. Duomenys yra saugomi tokiame formate, kurį vėliau galima perkelti į reikiamas duomenų valdymo sistemas.

Delvotest® Accelerator - naujovė atliekant pieno tyrimus. Visiškai automatizuotas ir ekonomiškas, leidžia pieninėms ir pieno kontrolės stotelėms ištirti užterštumą antibiotikais. Nauda - platus tyrimų spektras, patikimas ir patogus naudoti.

Delvotest® Starterkit

Delvotest® Negative Control - Pieno Kontrolė, tai pieno kontrolės etaloninis mėginys be antibiotikų likučių arba Delvotest Neigiama Kontrolė, gali būti naudojama testų kontrolei ir kaip neigiamas pieno kontrolės bandinys nustatant teisingą Delvotest® SP NT ir Delvotest® T testų parodymų laiką, kontrolės laiką (testo trukmę), atliekant antibiotikų bei antimikrobinių preparatų likučių patikrinimą piene.
Delvotest® Pen 4 Control - DSM Food Specialties pieno kontrolės mėginys yra liofilizuotas, maišytas karvių pieno mėginys. Pieno Kontrolė gali būti naudojama tikrinant ir stebint daugelio antibiotikų likučių nustatymo atliktus tyrimus, kurie yra naudojami pieno pramonėje tikrinti karvių pieną, pieno ūkį, surinktą pieną ar perdirbtą pieną. Ši kontrolė gali būti naudojama Delvotest® ir kitoms sistemoms.
 
Delvotest® Pen 5 Control
 
Delvotest® Sulfa Control

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas