Romer Labs® laboratoriniai diagnostikos sprendimai

Dvipusė agaro terpė

Romer Labs® siūlo lengvai naudojamą, patikimą ir ekonomišką mikrobiologinio tyrimo ir transportavimo sistemą, pagrįstą dvipuse agaro terpe, naudojama įvairiems mikroorganizmams aptikti ir identifikuoti.

HygieneChek™ Dip-slide - patogi, patikima ir ekonomiška, dvipusė agaro pagrindu pagaminta mėginių ėmimo sistema, idealiai tinkanti higieninei paviršių, skysčių ir aplinkos kontrolei dėl mikrobiologinės taršos.

HygieneChek™ PLUS Dip-slide - Patogi, patikima ir ekonomiška, dvipusė agaro pagrindu pagaminta mėginių ėmimo sistema, idealiai tinkanti higieninei paviršių, skysčių ir aplinkos kontrolei dėl mikrobiologinės taršos.

Mažo dydžio inkubatorius su pastoviai nustatyta inkubavimo temperatūra, puikiai tinka iki 10 vienetų HygieneChek Dip-Slides agaro terpių. Inkubavimo temperatūra nustatyta 35 °C +/-2 °C (reguliuojama). Telpa 20 panardintų kultūrų, 8 Petri lėkštelės arba 6 kraujo pasėlių buteliukai, yra dvi atskiros maitinimo ir šildymo sistemos, valdymo lemputės, įmontuotas termometras, padėklas pasėliams ir beicavimo lentynoms/lėkštelėms (pasirinktinai), kaitinimo elementai iš visų pusių vienodam šilumos paskirstymui, skaidrios durelės vizualiai kontrolei, galima naudoti įprastus valiklius ir dezinfekavimo priemones.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas