Romer Labs® laboratoriniai diagnostikos sprendimai

Valymo stulpeliai

Siekdama sutrumpinti mikotoksinų analizės mėginio valymo procesą, „RomerLabs®“siūlo platų valymo stulpelių pasirinkimą – nuo ​​paprastos vieno žingsnio valymo technologijos iki imunoafiniteto valymo stulpelių. Kai kurie iš valymo stulpelių jų yra AOAC ir CEN metodų dalis.

RomerLabs® siūlo šiuos sprendimus:

„MycoSep®“ ir „MultiSep®“ kolonėlės yra vieno žingsnio valymo kolonėlės, kuriose yra medžiagos, pagamintos iš adsorbentų mišinių, specialiai sukurtų visoms maisto ir pašarų produktams, greitas mėginio išvalymas per 30 sekundžių. Galimas visų ES reglamentuojamų mikotoksinų valymas.

 

 

 

MycoSpin™ 400 valymo kolonėlė skirta išvalyti visas reguliuojamas mikotoksinų matricas, sutrumpinant procedūros laiką. Naudota prieš LC-MS / MS multimikotoksinų analizę.

Platus StarLine™ imunoafiniteto kolonėlių (IAC), skirtų reguliuojamiems mikotoksinams, asortimentas yra pagrįstas specifine antikūnų ir analitės surišimo technologija. Toksinui specifiniai antikūnai, sujungti su gelio dalelėmis, sulaiko mikotoksinus mėginyje ir išskiria juos po plovimo.

 

 

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas