Romer Labs® laboratoriniai diagnostikos sprendimai

Etaloninės medžiagos

Norint gauti tikslius ir patikimus bet kokios analizės rezultatus, reikalingi aukštos kokybės etaloninės medžiagos.

Su prekės ženklu Biopure™ Romer Labs® siūlo plačiausią etaloninių medžiagų ir kokybės kontrolės medžiagų asortimentą, kad šiuo metu rinkoje būtų tikslūs ir patikimi analizės rezultatai.

 

Šie aukštos kokybės produktai yra kristalų pavidalu arba skystos formos skirti mikotoksinų, vaistų likučių ar teršalų aptikimui. Romer Labs® siūlo aukštos kokybės medžiagas specifiniams mikotoksinams skirtingose matricose.

 

Biopure™ calibrants yra aukštos kokybės etaloninės mikotoksinų medžiagos, charakterizuojamos atitinkamais nepriklausomais metodais, tokiais kaip HPLC, BMR ir LC-MS/MS. Tai užtikrina etaloninių medžiagų tapatumą ir grynumą. Sukurta pagal ISO Guide 31, pagaminta pagal ISO Guide 34. Biopure™ yra visiškai pilnai paženklinti 13C vidiniai standartai skirti masės spektrometrinės analizės metodui. Standartai atitinka ISO 17025. Biopure™ etaloninės medžiagos yra skirtos metodo validavimui ir analizės metodo veikimui kontroliuoti.

Biopure™ veterinarinių vaistų likučių (VDR) kalibrantai yra aukštos kokybės etaloninės medžiagos, charakterizuojamos atitinkamais nepriklausomais metodais, tokiais kaip HPLC, BMR ir LC-MS/MS. Tai užtikrina etaloninių medžiagų tapatumą ir grynumą. Veterinarinių vaistų likučių etaloninės medžiagos yra sertifikuotos ir sukurtos pagal ISO 31 standartą. Tai apima tikslinės analitės neapibrėžtumo nurodymą ir sertifikuotos vertės atsekamumo dokumentavimą. Biopure™ kalibrantai veterinarinių vaistų likučiai yra skysti, paruošti naudoti. Biopure™ yra visiškai pilnai paženklinti 13C vidiniai standartai skirti masės spektrometrinės analizės metodui. Šie unikalūs kalibratoriai remiasi patentuota technologija, priklausančia Romer Labs®.

Biopure™ melamino kalibrantai yra aukštos kokybės etaloninės medžiagos, charakterizuojamos atitinkamais nepriklausomais metodais, tokiais kaip HPLC, BMR ir LC-MS/MS. Tai užtikrina etaloninių medžiagų tapatumą ir grynumą. Melamino etaloninėmis medžiagomos yra sertifikuotos, pagal ISO Guide 31 standartą.

Romer Labs® siūlo platų augalų toksinų etaloninių medžiagų asortimentą su prekės ženklu Biopure™. Kalibrantai yra skirti tropano alkaloidams, įskaitant atropiną ir skopolaminą, ir kai kuriems pirolizidino alkaloidams. Biopure™ augalų toksinų kalibratoriai apima alkaloidų grupę ir yra aukštos kokybės etaloninės medžiagos, charakterizuojamos atitinkamais nepriklausomais metodais (HPLC, BMR ir LC-MS/MS), siekiant užtikrinti jų tapatumą ir grynumą. Augalų toksinų etaloninės medžiagos yra sertifikuotos, pagal ISO Guide 31 standartą.

LGC alergenų etaloninės medžiagos gali būtų penkių atskirų alergenų medžiagų rinkinys, arba galima įsigyti reikiamus atskirai: migdolai, kiaušiniai, lazdyno riešutai, pienas ir graikiniai riešutai, taip pat yra pirmoji daugelio alergenų etaloninė medžiaga – šokolado deserto matrica, susidaranti su penkiais anksčiau minėtais alergenais. Jiems pateikiamas sertifikatas, kuriame nurodytas jų neapibrėžtis ir metrologinis atsekamumas SI vienetų sistemai.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas