Pieno gamintojams / ūkininkams

Pieno gamintojams / ūkininkams

Tikrinkite pieną visais atvejais, kai karvės buvo gydomos, nes piene kurį laiką lieka vaistų likutis. Toks pienas yra netinkamas vartoti ir apdoroti. Kiek laiko vaistų likutis lieka gyvulio kūne ir kiek laiko juos galima aptikti piene, sužinosite patikrinę pieną Delvotest®. Tikrinkite pieną, ypač jei:

1. Gydytos karvės sveikatos būklė buvo itin prasta ar ji kenčia nuo dehidratacijos.

2. Vaistas buvo naudojamas ne pagal nurodymus (didesnės dozės, injekcijos, leidžiamos kitose vietose, pieno turinčiai karvei duodamas preparatas, skirtas nepieningai karvei), todėl tiksliai nežinomas vaistų pasišalinimo laikas iš gyvulio kūno.

3. Vaistas buvo įšvirkštas toje vietoje, kurioje kraujas prastai cirkuliuoja, pavyzdžiui ties randiniu sluoksniu, susiformavusiu po ankstesnių injekcijų.

4. Vaistas ar maišytas preparatas buvo duotas kartu su kitu vaistu.

5. Užtrūkinimo periodas buvo trumpas.

6. Karvė buvo užtrūkinta antibiotikais, veršiavimasis prasidėjo per anksti.

7. Karvė buvo gydoma nuo tam tikros ligos per užtrūkinimo periodą.

8. Karvė buvo užtrūkinta viename tešmens ketvirtyje, pavyzdžiui kai buvo pažeistas spenys.

9. Yra nauja karvė bandoje.

DSM’o Delvotest® mikrobiologiniai testai aptinka plačiausio spektro antibiotikų likučius vienu lengvai naudojamu testu. Tai lyg ištiesta pagalbos ranka ūkininkui, kuris, tirdamas gydytos karvės pieną, siekia užtikrinti, kad talpoje pienas būtų be antibiotikų likučių. Delvotest® yra plačiai naudojamas pieno ūkiuose, pieninėse, pieno pramonės įmonėse, pieno kontrolės laboratorijose ir dėl savo nuoseklumo, patikimumo, tikslumo bei efektyvumo tapo testo etalonu daugelyje pasaulio šalių.

 

Daugiau informacijos apie Delvotest® testus - LANKSTINUKAS

Delvotest® Fast Q

Tai inovatyvus, vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas β-laktamų, tetraciklinų, sulfonamidų, chinolonų likučiams nustatyti per kelias minutes žaliaviniame karvių piene.

 

Delvotest® Fast BT

Tai inovatyvus, vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas β-laktamų ir tetraciklinų likučiams nustatyti per kelias minutes žaliaviniame karvių, ožkų ir avių piene.

 

Delvotest® Fast Q ir Delvotest® Fast BT – pagrįsti greitine imunochromotografija kokybiškai aptikti antibiotikų likučius žaliaviniame piene. Naudojant šiuos testus, siūlomas patikimas instrumentinis testo rezultatų vertinimas Delvotest® Fast Go Max skaitytuvu, kuris suteikia kokybišką ir patikimą įvertinimą, leidžia dalintis rezultatais realiuoju laiku ir užtikrina visišką atsekamumą.

 

Delvotest® SP NT yra pamatinė mikrobiologinė testavimo sistema, skirta aptikti piene ir pieno produktuose esančias antibakterines, inhibitorines medžiagas. Testas sertifikuotas AOAC.
Tai ilgasis tyrimo metodas - jo trukmė apie 2,5 val.

 

 

Delvotest® T yra plataus spektro antibakterinių medžiagų likučių piene ar pieno produktuose nustatymo testas, turintis aukštą jautrumą tetraciklinų grupei. Testas sertifikuotas AFNOR. Jis patikimas, ekonomiškas, lengva naudoti. Tyrimo trukmė apie 3 val ir 15 min. 

 

 

Žemiau pateikiamas Delvotest T testų - plokštelių naudojimas:

 

 

Delvotest® Fast Start III Incubator – šildytuvas su integruoto termometro ir laikmačio funkcijomis, sukurtas sparčiųjų Delvotest® Fast BT ir Delvotest® Fast Q testų kasetėms šildyti.

Delvotest® Fast Go Max – tai skaitytuvas, specialiai sukurtas darbui su Delvotest® Fast BT ir Delvotest® Fast Q kasetiniais testais antibiotinių medžiagų likučiams piene aptikti bei suteikia kokybišką ir patikimą įvertinimą, užtikrina atsekamumą, nes duomenys yra automatiškai išsaugomi įrenginyje.

Delvotest® Incubator - šildytuvas, naudojamas pamatinių Delvotest® T / Delvotest® SP NT kiuvečių šildymui. Lengva naudoti pagal iš anksto nustatytą programą.

Delvo® Scan buvo sukurtas tam, kad Delvotest® testo rezultatus būtų galima įvertinti, dokumentuoti be žmogaus įsikišimo. Duomenys yra saugomi tokiame formate, kurį vėliau galima perkelti į reikiamas duomenų valdymo sistemas.

Delvotest® Accelerator - naujovė atliekant pieno tyrimus. Visiškai automatizuotas ir ekonomiškas, leidžia pieninėms ir pieno kontrolės stotelėms ištirti užterštumą antibiotikais. Nauda - platus tyrimų spektras, patikimas ir patogus naudoti.

Delvotest® Starterkit

Delvotest® Negative Control - Pieno Kontrolė, tai pieno kontrolės etaloninis mėginys be antibiotikų likučių arba Delvotest Neigiama Kontrolė, gali būti naudojama testų kontrolei ir kaip neigiamas pieno kontrolės bandinys nustatant teisingą Delvotest® SP NT ir Delvotest® T testų parodymų laiką, kontrolės laiką (testo trukmę), atliekant antibiotikų bei antimikrobinių preparatų likučių patikrinimą piene.
 
Delvotest® Pen 4 Control - DSM Food Specialties pieno kontrolės mėginys Delvotest® Pen 4 Control yra liofilizuotas, maišytas karvių pieno mėginys. Pieno Kontrolė gali būti naudojama tikrinant ir stebint daugelio antibiotikų likučių nustatymo atliktus tyrimus, kurie yra naudojami pieno pramonėje tikrinti karvių pieną, pieno ūkį, surinktą pieną ar perdirbtą pieną. Ši kontrolė gali būti naudojama Delvotest® ir kitoms sistemoms.
 
Delvotest® Pen 5 Control
 
Delvotest® Sulfa Control

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas