Romer Labs® laboratoriniai diagnostikos sprendimai

Mikotoksinų nustatymo testų rinkiniai

Mikotoksinai yra antriniai pelėsių metabolitai, užteršiantys įvairius pasėlių augalus ir vaisius. Tokie užteršti pasėliai yra toksiški žmonėms ir gyvūnams, todėl kelia didelį pavojų vartotojų sveikatai. Todėl gamintojams itin svarbūs patikimi ir veiksmingi mikotoksinų tyrimo sprendimai.

Romer Labs® siūlo išsamiausią mikotoksinų tyrimų testų rinkinių, skirtų reguliuojamiems mikotoksinams (aflatoksino, ochratoksino, fumonizino, deoksinivalenolio, zearalenono, t-2 ir ht-2) nustatyti žemės ūkio produktuose, pavyzdžiui, žaliuose grūduose ir riešutuose, grūdų šalutiniuose produktuose ir pašarų sudėtyje.

AgraStrip® LFD

AgraStrip® testų rinkiniai yra paruošti naudoti šoninio srauto įtaisai (LFD), skirti bandymams vietoje. Tai leidžia greitai analizuoti įvairius maisto ir pašarų mėginius, kurių tyrimo laikas yra tik 3 minutės.

 

 

 

 

 

 

Apie įrenginio veikimą daugiau informacijos ieškokite:

 

 

 

AgraQuant® testų rinkiniai yra tikslūs ir patikimi kiekybinio formato su fermentais susiję imunosorbento tyrimai (ELISA). Šie ELISA testų rinkiniai yra idealus sprendimas lygiagrečiam kelių mėginių matavimui, kai inkubacijos laikas yra tik 15 minučių, iki 42 mėginių.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas