Romer Labs® laboratoriniai diagnostikos sprendimai

Maisto alergenų nustatymo testų rinkiniai

Kadangi alergenai kelia nuolatinę riziką alergiškiems asmenims, labai svarbu, kad maisto gamintojai atliktų greitus galimo alergenų užteršimo savo produktuose tyrimus. Romer Labs® pateikia šiuos testų rinkinius alergenams nustatyti:

 

AgraStrip® (LFD) alergenų tyrimo testų rinkiniuose yra viskas ko reikia tyrimams atlikti tiesiog vietoje.

Šie imunologiniai tyrimai leidžia greitai išanalizuoti įvairius maisto mėginius tik per 11 minučių (įskaitant ekstrahavimą).

Tyrimo testų rinkiniai komplektuojami su juostelėmis, antikūnais padengtais inkubavimo buteliukais, ekstrahavimo vamzdeliais, ekstrahavimo buferiu, paviršiaus tamponais ir papildomais priedais.

  

AgraQuant® testų rinkiniai yra tikslūs ir patikimi fermentiniai imunosorbento tyrimai (ELISA), rezultatai gali būti išreikšti kiekybiniu formatu. Šie ELISA testų rinkiniai yra idealus sprendimas vienu metu tirti kelis skirtingus mėginius. Tyrimo laikas, per 60 minučių galima ištirti net iki 38 mėginių.

 

 

AgraQuant® Plus testų rinkiniai yra tikslūs ir patikimi fermentiniai imunosorbento tyrimai (ELISA), specialiai sukurti greitesnei ir efektyvesnei darbo eigai. Šiame rinkinyje yra naudojamos unikalios ekstrahavimo kapsulės, kurios pagreitina alergiją sukeliančių baltymų išskyrimą, vos iki 1 minutės, ypač iš apdorotų ir sudėtingų matricų. Tyrimo inkubacijos laikas sutrumpėja, todėl bendras tyrimo laikas - per 30 minučių galima ištirti net iki 37 mėginių.

 

* Galimi žaliavų ir paruošto maisto mėginių tyrimai, nuoplovų ir aplinkos mėginių analizė aptinkant ieškomus alergenus.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas