Romer Labs® laboratoriniai diagnostikos sprendimai

GMO nustatymo testų rinkiniai

Beveik 80 % pasaulio sojų produkcijos gaunama iš genetiškai modifikuotų sojų ir daugiau nei 30 % kukurūzų. Pasaulyje genetiškai modifikuotų augalų auginimas kasmet didėja milijonais hektarų, todėl vis labiau didėja poreikis atlikti tyrimus šiems požymiams nustatyti.

Siekdama išspręsti šias problemas, Romer Labs® siūlo platų testų rinkinių portfelį. Romer Labs® siūlo platų analitinių paslaugų ir bandymų rinkinių portfelį, skirtą greitai, paprastai ir jautriai aptikti GMO kukurūzuose, sojų pupelėse, rapsuose, medvilnėje, cukriniuose runkeliuose, liucernoje ir ryžiuose.

Lateral flow devices (AgraStrip®) testų rinkiniai yra paruošti naudoti (LFD), jie yra skirti bandymams atlikti vietoje. Tai leidžia greitai išanalizuoti mėginį tik per 6 minutes (įskaitant ištraukimą). Testų rinkiniai gali būti išreikšti tiek kokybiniu tiek kiekybiniu formatu. Kokybinius rezultatus LFD galima nuskaityti vizualiai, o kiekybinius su AgraVision™ skaitytuvu, siekiant pateikti objektyvius rezultatus ir užtikrinti nuoseklų rezultatų dokumentavimą. Rezultatai rodomi kiekybiniais intervalais (t. y. <0,5 % požymis, 0,5–1,0 % požymis, 1,0–5,0 % požymis, >5 % požymis).

AgraQuant® GMO testų rinkiniai yra tikslūs ir patikimi fermentiniai imunosorbento tyrimai (ELISA), kuriuos galima įsigyti kokybiniais ir kiekybiniais formatais.

Kartu su StatFax® arba BioTek® ELISA skaitytuvu rezultatai gali būti tiesiogiai interpretuojami ir nuolat dokumentuojami.

AgraQuant® GMO testų rinkiniai veikia “sumuštinio” metodu ELISA, kuriuose naudojami specifiniai antikūnais padengti mikrošulinėliai ir fermentu pažymėtas analitės konjugatas.

GMOChek™ testų rinkiniai skirti kiekybiniam birių grūdų tyrimui. Rinkiniai tiekiami su 1 atplėšiamąja plokštele (12 šulinėlių juostelių) ir perpylimo pipetėmis.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas