Pieno pramonės įmonėms

Pieno pramonės įmonėms

Labai svarbu, kad kiekvienas pieno lašas atitiktų griežtus kokybės standartus. Tai užtikrinti pramonės įmonėje yra sudėtinga, tačiau Delvotest® gali Jums padėti. Naudojant šiuos testus sumažėja išlaidos už gamybos prastovas, kai pienas užterštas, už atliekų tvarkymą ar papildomų tyrimų atlikimą.

 

 

Delvotest® Fast BL
Tai spartusis 7 min trukmės kokybinis testas - skirtas aptikti β-laktam žiedo antibiotikų likučiams galvijų piene. Delvotest® Fast BL yra lengvai naudojamas, tikslus ir patikimas. Delvotest® Fast BL atitinka rinkos poreikius, nes karvių gydymui plačiausiai (apie 95%) naudojami  yra β-laktam žiedo antibiotikai. Ekonomiškas naudoti.
 

 

 

Delvotest® SP NT yra pamatinė mikrobiologinė testavimo sistema, skirta aptikti piene ir pieno produktuose esančias antibakterines, inhibitorines medžiagas. Testas sertifikuotas AOAC.
Tai ilgasis tyrimo metodas - jo trukmė apie 2,5 val.
 

 

 

Delvotest® T yra plataus spektro antibakterinių medžiagų likučių piene ar pieno produktuose nustatymo testas, turintis aukštą jautrumą tetraciklinų grupei. Testas sertifikuotas AFNOR. Jis patikimas, ekonomiškas, lengva naudoti. Tyrimo trukmė apie 3 val ir 15 min.  

 

 

 

Delvotest® Incubator - šildytuvas, naudojamas sparčiojo Delvotest BLF ir pamatinių Delvotest T / Delvotest SP-NT kiuvečių šildymui.

Delvotest® Plokštelių Inkubatorius - šildytuvas, naudojamas pamatinių Delvotest T Plates / Delvotest SP-NT Plates šildymui.

Delvotest® Reader+ - naudojamas Delvotest®BLF testo rezultatų įvertinimui.

Delvo® Scan buvo sukurtas tam, kad Delvotest® testo rezultatus būtų galima įvertinti, dokumentuoti be žmogaus įsikišimo. Duomenys yra saugomi tokiame formate, kurį vėliau galima perkelti į reikiamas duomenų valdymo sistemas.

Delvotest® Accelerator - naujovė atliekant pieno tyrimus. Visiškai automatizuotas ir ekonomiškas, leidžia pieninėms ir pieno kontrolės stotelėms ištirti užterštumą antibiotikais. Nauda - platus tyrimų spektras, patikimas ir patogus naudoti.

Delvotest® Starterkit

 

 

Delvotest® Negative Control - Pieno Kontrolė, tai pieno kontrolės etaloninis mėginys be antibiotikų likučių arba Delvotest Neigiama Kontrolė, gali būti naudojama testų kontrolei ir kaip neigiamas pieno kontrolės bandinys nustatant teisingą Delvotest® SP NT ir Delvotest® T testų parodymų laiką, kontrolės laiką (testo trukmę), atliekant antibiotikų bei antimikrobinių preparatų likučių patikrinimą piene.
Delvotest® Pen 4 Control - DSM Food Specialties pieno kontrolės mėginys yra liofilizuotas, maišytas karvių pieno mėginys. Pieno Kontrolė gali būti naudojama tikrinant ir stebint daugelio antibiotikų likučių nustatymo atliktus tyrimus, kurie yra naudojami pieno pramonėje tikrinti karvių pieną, pieno ūkį, surinktą pieną ar perdirbtą pieną. Ši kontrolė gali būti naudojama Delvotest® ir kitoms sistemoms.
 
Delvotest® Pen 5 Control
 
Delvotest® Sulfa Control

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas