UAB "Ardita ir ko"
Tikras partneris! Plačiau

Atstovaujami gamintojai

UAB "Ardita ir ko" yra oficialus DSM FOOD SPECIALTIES distributorius Lietuvoje ir Latvijoje. DSM Food Specialties yra tarptautinis gamintojas ir tiekėjas specializuotų ingredientų, tokių kaip Delvocid® , Fromase®, Delvotest®, Maxiren®, Delvo®Yog, Delvo®Fresh, Delvo®Cheese, Delvo®ADD, LAFTI®, Biogarde®. Šie produktai daugelį metų esantys rinkoje, patvirtina kokybės pastovumą bei patikimumą. DSM tai pasaulinis pieno pramonės partneris, pirmaujantis fermentų, mikroorganizmų kultūrų, koaguliantų, apsauginių sistemų ir testų inhibitorių likučių nustatymui gamyboje.

 

DSM Nutritional Products kompanija yra gerai žinoma lyderė siūlanti pažangius mitybinius ir sveikatinimo sprendimus, gaminanti karotenus, vitaminus, mineralus ir jų mišinius.

 

UAB Ardita ir ko nuo 2015 m. yra oficialūs atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje daugiau nei 100 metų patirtį vaškų gamyboje turinčios pasaulinės kompanijos Paramelt B.V.  Aukščiausios kokybės produktai padėjo įgyti klientų pasitikėjimą ir pripažinimą Pabaltijyje. Paramelt B.V. – pasaulyje pripažinta lyderė.

 

UAB „Litamilk“ yra ilgametė UAB „Ardita ir Ko“ partnerė ir tiekėja, sausų pieno produktų, tokių kaip pieno ir išrūgų miltai, baltymų koncentratai ir gamintoja specializuotų LITALAC® mišinių, kurie skirti jogurtų, sūrių, ledų ir kitų pieno produktų gamybai. Glaudus abipusis bendradarbiavimas pilotinėse gamybose bei laboratoriniuose tyrimuose atveria plačias galimybes pažangiausių technologijų kūrimui bei jų pritaikymui 

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas